Den Dekker

Het nieuwe kantoor van Den Dekker – een moderne werkomgeving

Bij Den Dekker geloven we dat een kantoor niet alleen een werkplek is, maar ook een visitekaartje voor de organisatie. Daarom hebben we de stap gezet naar een nieuw, ruim en modern kantoor waarin al onze disciplines samenkomen. Met meer werkplekken, een doordacht ontwerp en een hoogwaardige afwerking is het een inspirerende omgeving geworden voor zowel onze medewerkers als onze opdrachtgevers.

Alles onder één dak

In ons nieuwe kantoor brengen we Den Dekker Project Management (DDPM), Den Dekker Facility Management (DDFM) en Den Dekker Construction Management (DDCM) samen. Dit zorgt voor een efficiënte samenwerking en korte communicatielijnen tussen de verschillende afdelingen. Door alles onder één dak te huisvesten, kunnen we onze opdrachtgevers nog beter ondersteunen met integrale oplossingen voor hun projecten..

Een doordacht ontwerp

Het nieuwe kantoor is volledig in eigen beheer ontworpen en gerealiseerd. Bij het ontwerp hebben we rekening gehouden met functionaliteit, flexibiliteit en een professionele uitstraling. Een van de opvallende elementen in het interieur is de ‘vakkenkast’, een slimme en esthetische oplossing die niet alleen als opbergruimte dient, maar ook als visueel statement in het kantoor.

Meer ruimte en comfort

Met het groeiende team was er behoefte aan meer werkplekken en een werkomgeving die aansluit bij de dynamiek van ons bedrijf. Het nieuwe kantoor biedt ruime werkplekken, moderne vergaderruimtes en open werkplekken die samenwerking stimuleren. Daarnaast is er aandacht besteed aan ergonomie en comfort, zodat medewerkers optimaal kunnen presteren.

Een kantoor dat onze identiteit weerspiegelt

Het kantoor is niet alleen een functionele werkruimte, maar ook een plek waar wij onze opdrachtgevers ontvangen en laten zien wie wij zijn. De moderne uitstraling en hoogwaardige afwerking maken het een plek waar we trots op zijn. Het weerspiegelt de kwaliteit, expertise en innovatie die wij in al onze projecten nastreven.

Met dit nieuwe kantoor is Den Dekker klaar voor de toekomst. We blijven groeien, ontwikkelen en werken aan de beste oplossingen voor onze opdrachtgevers – nu vanuit een werkomgeving die onze visie perfect ondersteunt.

Afbeelding 1
Afbeelding 2
Afbeelding 3
Afbeelding 4
Afbeelding 5
Afbeelding 6