Vandaag was het zover: de feestelijke opening van een project op één van de meest bijzondere locaties van Nederland!
Deze opening vormt een mooie afsluiting van ons aandeel in dit project. Zoals velen hebben meegekregen, is de Euromast de afgelopen maanden gesloten geweest voor een grondige renovatie. Onderdeel daarvan was de complete herinrichting van de Brasserie.
Den Dekker Project Management heeft de bouwbegeleiding van dit onderdeel mogen verzorgen, en daar zijn we ontzettend trots op. Dat is niet zo vreemd, want hoe vaak krijg je de kans om op zo'n iconische locatie én op deze hoogte een bijdrage te leveren aan een prachtig project?
Samen met onze opdrachtgever kijken we met veel tevredenheid terug op een traject waarin samenwerking, kwaliteit en het gezamenlijk oplossen van uitdagingen centraal stonden.
De vernieuwde Euromast is absoluut een bezoek waard. Geniet van het iconische uitzicht over Rotterdam en laat je tegelijkertijd verrassen door een hapje en een drankje in "onze" vernieuwde Brasserie.